Kërkoni për produktet për të cilat jeni të interesuar...
Produkte me shitje të nxehta
Produkte me shitje të nxehta
Eksportues i veshjeve të brendshme me porosi që nga viti 2001, JMC ofron një gamë të gjerë shërbimesh për importuesit, markat dhe agjentët sigurues.Ne jemi te specializuar në prodhimin e intimes cilësore, të brendshme dhe rroba banje.
 
Ekipet tona me përvojë të tregtimit ofrojnë shërbimin më të mirë në cilësi, nga marrja e mostrave dhe modeli deri te prodhuesi i pajisjeve origjinale (OEM) ose prerja e plotë (CMT) dhe gjithashtu burimi i materialeve, për të siguruar që klientët tanë të marrin zgjidhjet që plotësojnë nevojat e tyre specifike.
PSE NA ZGJODHET NE
Përparësitë e JMC në furnizimin me rroba
未标题-3副本
 
Synimi i prodhuesit
未标题-3副本
 
Zhvillimi i mostrës
未标题-3副本
 
Prodhimi dhe vazhdimi
未标题-3副本
 
Organizata e Transportit
SHËRBIMI OEM
Ne ofrojmë një gamë të gjerë shërbimesh
 SHËRBIM SHEMBULL
 
 SHËRBIM I PERSONALIZUAR
 
SHËRBIM RDER
 
Mirë se vini të na kontaktoni
Mezi presim të dëgjojmë nga ju dhe të fillojmë një marrëdhënie të gjatë dhe të begatë!
 
Na kontaktoni
Lajme në trendin e tregut global
未标题-1_0002_图虫创意-976055404345425958.jpg
JMC NDËRMARRJEVE LTD

Eksportues i veshjeve të brendshme me porosi që nga viti 2001, JMC ofron një gamë të gjerë shërbimesh për importuesit, markat dhe agjentët sigurues.Ne jemi te specializuar në prodhimin e intimes cilësore, të brendshme dhe rroba banje.

11/2024-01
未标题-1_0001_图虫创意-1413930541262045204.jpg
JMC NDËRMARRJEVE LTD

Eksportues i veshjeve të brendshme me porosi që nga viti 2001, JMC ofron një gamë të gjerë shërbimesh për importuesit, markat dhe agjentët sigurues.Ne jemi te specializuar në prodhimin e intimes cilësore, të brendshme dhe rroba banje.

11/2024-01
未标题-1_0000_图虫创意-1419420806575423496.jpg
JMC NDËRMARRJEVE LTD

Eksportues i veshjeve të brendshme me porosi që nga viti 2001, JMC ofron një gamë të gjerë shërbimesh për importuesit, markat dhe agjentët sigurues.Ne jemi te specializuar në prodhimin e intimes cilësore, të brendshme dhe rroba banje.

11/2024-01
ABONOHUNI NË BULETINI TONË

PËR NE

Eksportues i veshjeve të brendshme me porosi që nga viti 2001, JMC ofron një gamë të gjerë shërbimesh për importuesit, markat dhe agjentët sigurues.Ne jemi te specializuar në prodhimin e intimes cilësore, të brendshme dhe rroba banje.

LIDHJET E SHPEJTA

KATEGORIA E PRODUKTEVE

NA KONTAKTONI

Adresa: Dhoma 1802-1803,18/F., Sheshi Regal, 315 South Zhongshan Road, Nanjing, Kinë  
Telefon: +86 25 86976118  
Faksi: +86 25 86976116
E-mail: matthewzhao@china-jmc.com
SKYPE: matthewzhaochina@hotmail.com
E drejta e autorit © 2024 JMC ENTERPRISES LTD.Të gjitha të drejtat e rezervuara.Mbështetje nga leadong.com